Znalecké posudky Plzeň

Znalecké posudky a odhady tržních cen nemovitostí Plzeň a okolí

Znaleckou činnost Vám můžeme nabídnout v Plzni i okolních městech kraje. Odhady cen nemovitostí vycházejí z občanského, obchodního a trestního práva. Během života se s nimi setká téměř každý. Nejčastěji se věnujeme znaleckým posudkům o obvyklé tržní ceně, kterou využijete např. při finančním vyrovnání anebo podpoře Vašeho obchodního rozhodování. Dále se velmi často věnujeme reprodukční pořizovací ceně, která slouží především pro daňové účely (stanovení ceny pro účetní daňové odpisy).

Kontaktujte náš tým zkušených soudních znalců a odhadců nemovitostí s více než 20 letou praxí. Za kvalitu naší práce hovoří stovky spokojených zákazníků. Nejen Plzni, ale i v celém Plzeňském kraji pro Vás vypracujeme znalecký posudek bytového či nebytového prostoru, pozemku, rodinného domu nebo například chaty. Tým našich soudních znalců a odhadců nemovitostí je však schopen vyhotovit posudek ohledně ceny větších developerských projektů, hotelů či např. administrativních budov. Běžně, pro řadu našich klientů, řešíme znalecké posudky technického zhodnocení stavby (tzv. investice do majetku třetích osob) či ocenění rozestavěných staveb.

Nejčastěji u nás zájemci poptávají ocenění bytové jednotky či rodinného domu, a to zpravidla pro účetní odpisy nájemného nebo standardní odhad tržní ceny pro jakékoliv účely objednatele. Ceník našich znaleckých služeb můžete najít zde. Potřebujete vyhotovit znalecký posudek na nemovitost v Plzni nebo kdekoliv v České republice? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás na:

tel:  +420 734 378 650

email: snejdr@posudekpraha.cz