Znalecké posudky Ostrava

Znalecké posudky nemovitostí Ostrava a okolí

Potřebujete vyhotovit znalecký posudek na nemovitost v Ostravě nebo jakémkoliv jiném městě Moravskoslezského kraje? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tým zkušených soudních znalců a odhadců nemovitostí a znaleckou činnost úspěšně nabízíme již více než 20 let, Znalecký posudek jsme schopni vyhotovit na jakoukoliv nemovitost na území celé České republiky. Odhady cen nemovitostí vycházejí z občanského, obchodního a trestního práva. Během života se s nimi setká téměř každý. Nejčastěji se věnujeme znaleckým posudkům o obvyklé tržní ceně, kterou využijete např. při finančním vyrovnání anebo podpoře Vašeho obchodního rozhodování. Dále se velmi často věnujeme reprodukční pořizovací ceně, která slouží především pro daňové účely (stanovení ceny pro účetní daňové odpisy).

Za kvalitu naší práce hovoří stovky spokojených zákazníků. V Ostravě a okolí pro Vás vypracujeme znalecký posudek bytového či nebytového prostoru, pozemku, rodinného domu nebo například chaty. Tým našich soudních znalců a odhadců nemovitostí je však schopen vyhotovit i posudek větších developerských projektů, hotelů či např. administrativních budov. Běžně, pro řadu našich klientů, řešíme znalecké posudky technického zhodnocení stavby (tzv. investice do majetku třetích osob) či ocenění rozestavěných staveb.

Nejčastěji u nás zájemci poptávají ocenění bytové jednotky či rodinného domu, a to zpravidla pro účetní odpisy nájemného nebo standardní odhad tržní ceny pro jakékoliv účely objednatele. Zajímavá Vás cena našich znaleckých posudků: Nahlédněte do našeho ceníku znaleckých posudků.

Potřebujete vyhotovit znalecký posudek Vaší nemovitosti v Ostravě nebo jiném městě Moravskoslezského kraje? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás na:

tel:  +420 734 378 650

email: snejdr@posudekpraha.cz