Znalecké posudky Praha

Znalecké posudky a odhady tržních cen nemovitostí Praha a okolí

Znaleckou činnost nabízíme především na území hlavního města Prahy a v jejím okolí. Jsme však schopni vyhotovit znalecký posudek nebo odhad tržní ceny na celém území České republiky. Znalecké posudky a odhady cen nemovitostí vycházejí z občanského, obchodního a trestního práva. Během života se s nimi setká téměř každý. Nejčastěji se věnujeme znaleckým posudkům o obvyklé tržní ceně, kterou využijete např. při finančním vyrovnání anebo podpoře Vašeho obchodního rozhodování. Dále se velmi často věnujeme reprodukční pořizovací ceně, která slouží především pro daňové účely (stanovení ceny pro účetní daňové odpisy). Přehled všech našich služeb najdete zde. Zajímavá Vás cena našich znaleckých posudků? Najdete ji v našem ceníku.

Jsme tým zkušených soudních znalců a odhadců nemovitostí s více než 20 letou praxí. Za kvalitu naší práce hovoří stovky spokojených zákazníků. V Praze a Středočeském kraji pro Vás vypracujeme znalecký posudek bytového či nebytového prostoru, pozemku, rodinného domu nebo například chaty. Tým našich soudních znalců a odhadců nemovitostí je však schopen vyhotovit posudek ohledně ceny větších developerských projektů, hotelů či např. administrativních budov. Běžně, pro řadu našich klientů, řešíme znalecké posudky technického zhodnocení stavby (tzv. investice do majetku třetích osob) či ocenění rozestavěných staveb.

Nejčastěji u nás zájemci poptávají ocenění bytové jednotky či rodinného domu, a to zpravidla pro účetní odpisy nájemného nebo standardní odhad tržní ceny pro jakékoliv účely objednatele.

Jsme si jisti, že v případě využití našich služeb budete maximálně spokojeni.

Potřebujete vyhotovit znalecký posudek na nemovitost v Praze nebo kdekoliv ve Středočeském kraji? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás na:

tel:  +420 734 378 650

email: snejdr@posudekpraha.cz