Znalecké posudky Hradec Králové

Znalecké posudky a odhady tržních cen nemovitostí Hradci Králové a okolí

Znaleckou činnost Vám můžeme nabídnout na území Hradce Králové, v okolních městech, i po celé České republice. Odhady cen nemovitostí vycházejí z občanského, obchodního a trestního práva. Během života se s nimi setká téměř každý. Nejčastěji se věnujeme znaleckým posudkům o obvyklé tržní ceně, kterou využijete např. při finančním vyrovnání anebo podpoře Vašeho obchodního rozhodování. Dále se velmi často věnujeme reprodukční pořizovací ceně, která slouží především pro daňové účely (stanovení ceny pro účetní daňové odpisy).

Kontaktujte náš tým zkušených soudních znalců a odhadců nemovitostí s více než 20 letou praxí. Za kvalitu naší práce hovoří stovky spokojených zákazníků. V Hradci Králové a okolí pro Vás vypracujeme znalecký posudek bytového či nebytového prostoru, pozemku, rodinného domu nebo například chaty. Dokážeme vyhotovit i posudek ohledně ceny větších developerských projektů, hotelů či např. administrativních budov. Běžně, pro řadu našich klientů, řešíme znalecké posudky technického zhodnocení stavby (tzv. investice do majetku třetích osob) či ocenění rozestavěných staveb.

Nejčastěji u nás zájemci poptávají ocenění bytové jednotky či rodinného domu, a to zpravidla pro účetní odpisy nájemného nebo standardní odhad tržní ceny pro jakékoliv účely objednatele.

Jsme si jisti, že v případě využití našich služeb budete maximálně spokojeni.

Potřebujete vyhotovit znalecký posudek na nemovitost v Hradci Králové nebo kdekoliv Královehradeckém kraji? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás na:

tel:  +420 734 378 650

email: snejdr@posudekpraha.cz